Měřící přístroje

Seřadit dle
{product_name}

Měřicí přístroj má souběžně měřič výkonu a zdroj záření. Umožňuje měření na jednovidových i mnohavidových sítích. Měřidlo výkonu nabízí až 7 kalibrovaných vlnových délek. Automatická detekce vlnové délky z kompatibilního zdroje záření. Schopnost měřit výkon až do +25dBm. Paměť na víc jak 1000 jednotlivých měření. Možnost přenosu naměřených dat do PC pomocí USB portu . Zdroj záření umožňuje dvě vlnové délky jednovidové 1310/1490 nm nebo 1310/1550 nm a mnohavidové 850/1300 nm.

{product_name}{product_name}

Optický IN-LINE měřič optického výkonu určený pro aktivaci a servis sítí FTTx / PON - B / E / G-PON. Současně měří downstream signály k ONT a upstream signály k OLT. Podporuje Burts mód měření na upstreamu 1310 nm. Kalibrované vlnové délky: 1310/1490/1550 nm.Komunikaci pro vyhodnocení dat zajišťuje volitelně mikro USB port nebo Bluetooth. Pro vyhodnocení měření je volně stažitelný Fiberizer software.

{product_name}{product_name}

Ultrakompaktní OTDR bez zobrazovací jednotky. Jednotku lze ovládat pomocí WiFi, Bluetooth nebo USB ze zařízení - PC-Windows, iOS, Linux nebo Android. K dispozici je software Fiberizer ™ pro Windows® Desktop, Android ™ a / nebo Apple®, který pomáhá při přenosu dat. Až 3 vlnové délky pro testování optických sítí včetně živého portu (1625 nm, 1650 nm). Možnosti testování multimódových a singlemodových optických tras. Volitelný zdroj světla (přes port OTDR) a vizuální vyhledávač poruch (VFL).

{product_name}

Mini OTDR FX150+ s 256 000 datovými body a 3 cm rozlišením je navržen pro instalaci, údržbu a odstraňování problémů v sítích FTTx. Robustní, ruční konstrukce pro náročné testování v terénu. 5 " TFT barevný dotykový displej. Podporuje až 4 vlnové délky MM/SM. Filtrovaný port OTDR 1625 nm nebo 1650 nm pro měření na živém vláknu. Volitelný režim V-Scout . Volitelně může obsahovat měřič výkonu (OPM,) vizuální zaměřovač poruch V(FL).