Optické sítě

Optické sítě

Optické komunikační sítě jsou v době globální civilizace jedním z jejich nosných pilířů, ne-li oporou nejdůležitější. Veškeré přístupové sítě k internetu a metropolitní sítě se dnes budují téměř výhradně pomocí optických komponentů. A technologie s tím související nám tak vstupují čím dál více do našeho běžného života. Ať už optickou síť (FTTx) vytváříte nebo rozšiřujete, díky našim unikátním zkušenostem v oboru jsme připraveni vám, bez ohledu na její velikost nebo architekturu, rychle a efektivně pomoct.

Seřadit dle
{product_name}{product_name}{product_name}

Modulární výklopný vysokokapacitní optický rozvaděč s předním konektorováním. Je navržen tak, aby vyhovoval vysokohustotnímu řešení v sítích FTTx. Vyrábí se v modifikacích od 1U do 3U. Montáž do 19" rozvaděče. Kapacita je od 48 do 288 konektorů.

{product_name}

Optické patchcordy jsou určené pro vzájemné propojení aktivních prvků, pro připojení aktivního prvku k optické trase (optická vana, optický patch panel) nebo pro vzájemné propojení optických tras přes adaptéry v optických vanách nebo boxech. Optický pigtail je optické vlákno s optickým konektorem a slouží k zakončení optické trasy v optické kazetě. Patchcordy i pigtaily se vyrábějí v různých variantách podle typu vlákna, (např. 1,8mm, 900µm), konektoru, délky, singl i duplex.

{product_name}

Mikrotrubička s vnějším průměrem 5mm s předinstalovanou dvojicí vláken určena pro vnitřní instalace.

{product_name}

Systém optických vláken předinstalovaných a předkonektorovaných v mikrotrubičce.

{product_name}

Nástěnný distribuční box pro konektorové aplikace. BUDI Plug-and Play má univerzální použití - vnitřní (LSZH, oheň nešířící) a vnější provedení (UV stabilní). BUDI Plug-and Play urychluje nasazení FTTH sítí, a proto je zvláště vhodný pro PON a P2P sítě. Kompaktní a flexibilní design. Kompatibilní s předkonektorovaným Mini-Breakout kabelem. Umožňuje uložení průchozího kabelu. Umožňuje použií SC nebo LC adaptérů. Až 96 konektorových spojení SC nebo LC. Umožňuje integraci pasivních optických komponentů.

{product_name}

Jedná se o patchovací kazety, do kterých lze umístit 2 SC adaptéry nebo 2 duplexní LC adaptéry. Modul listovacích kazet SOSA 2.generace slouží k dokonalé ogranizaci vláken při zajištění kontroly ohybu. Modul se skládá z montážní desky s drážkami pro vedení vláken a kazety samotné. SOSA kazety jsou určeny do všech produktů řady "FIST". Max. 8 svárů na jednu kazetu , kde lze umístit pouze teplem smrštitelné ochrany. Tyto patchovací kazety jsou určeny pro všechny typy vláken.

{product_name}

Optické adaptéry se vyrábějí v provedení pro singlemode a multimode. Slouží k opakovatelnému spojení dvou optických konektorů. Vyrábějí se v provedení simplexní nebo duplexní, a jsou barevně rozdělené dle typu použití. Většina adaptérů má oba konektory stejné (např. SC-SC), ale je možné dodávat i hybridní optické adaptéry, (např. FC/PC - SC/PC, E2000/APC - SC/APC). Zaručují nízký vložný útlum.

{product_name}

Nástěnný box pro univerzální použití - vnitřní (LSZH, oheň nešířící) a vnější použití (UV stabilní). Kompatibilní s kazetami FIST- SOSA2. Dodávany dvě verze svár/patch nebo ve verzi pro svár nebo PON. Možnost kombinace PG průchodek a segmentových průchodek. Možnost uložení několika průchozích kabelů.

{product_name}

Vysokokapacitní moduly listovacích kazet SOSA 2.generace slouží k dokonalé ogranizaci vláken při zajištění kontroly ohybu. SOSA kazety jsou určeny do všech produktů řady "FIST". Kazety typu SLE nejsou z důvodu menšího poloměru ohybu určeny pro vlákna G.652 D Vyráběny jsou ve více provedeních dle počtu kazet a druhu ochran svárů - teplem smrštitelné ochrany svárů .

{product_name}

Optické splittery jsou hlavním stavebním prvkem pro FTTx přístupové sítě. Splitter je síťový prvek, který umožňuje sdílení optického média velkému počtu klientů. Patří mezi pasivní prvky. Splitter provádí pouze jednu funkc,i a to buď rozbočování nebo slučování signálu. Dle výroby je dělíme na : Planární (PLC) splittery, Symetrické dělení výkonu Fúzní pro asymetrické dělení výkonu.

{product_name}{product_name}{product_name}

Nástěnný box pro vnitřní (LSZH) a venkovní použití (UV stabilní). Navržen pro použítí kazet FIST- SOSA2. Dvě verze použití. Provařovací max 96 svárů nebo provařovací konektorovací pole - 48 svárů 36 LC konektorů. Podporuje uložení jednoho nebo více průchozích optických kabelů. Možnost kombinace PG průchodek a segmentových průchodek.

{product_name}

Vysokokapacitní moduly listovacích kazet SOSA 2.generace slouží k dokonalé ogranizaci vláken při zajištění kontroly ohybu. Modul se skládá z montážní desky s drážkami pro vedení vláken a kazet. SOSA kazety jsou určeny do všech produktů řady "FIST" Maximálně pro 8 vláken s teplem smrštitelnou ochranou a s pozicí na 1 splitter max.1x8. Vyráběny jsou v provedení dle počtu kazet 4 kazety na modulu nebo 8 kazet na modulu.