ŠKOLENÍ

Optické sítě

ÚVOD DO VLÁKNOVÉ OPTIKY

Účelem tohoto kurzu je poskytnout zúčastněným základní poznatky pro práci s optickými vlákny. Tento kurz je vhodný zejména pro začínající techniky v oboru vláknové optiky, kteří se chtějí blíže seznámit s problematikou optických sítí.

Cena: 3150 Kč
Volných míst: 8

SPOJOVÁNÍ OPTICKÝCH VLÁKEN SVAŘOVÁNÍM A MECHANICKÝM SPOJOVÁNÍM

Termín kurzu je stanoven individuálně. Počet osob nutný k otevření kurzu je 4, maximálně 10. Žádáme všechny zájemce o tento kurz, aby si místo zarezervovali v předstihu telefonicky či emailem - prostřednictvím formuláře. Podrobnější informace můžete získat od odborného garanta kurzu.

Cena: 3150 Kč
Volných míst: 8

OPTICKÉ BOXY, SPOJKY, ZÁSUVKY - MONTÁŽ, ÚDRŽBA A LOKALIZACE PORUCH

Účelem tohoto školení je poskytnout zúčastněným základní poznatky a praktické základy montáže osazování optických boxů, spojek a optických zásuvek. Zakončení kabelů jak lokalizovat případnou poruchu.

Cena: 3150 Kč
Volných míst: 6

OPTICKÉ ROZVADĚČE - MONTÁŽ A ÚDRŽBA

Účelem tohoto školení je poskytnout zúčastněným základní poznatky o optických rozvaděčích, praktické základy montáže a osazování optických rozvaděčů, montáže vláken a pasivních optických prvků, dále zakončení kabelů v rozvaděčích.

Cena: 3150 Kč
Volných míst: 6

MĚŘENÍ NA OPTICKÝCH TRASÁCH A JEHO VYHODNOCENÍ

Účelem tohoto školení je poskytnout zúčastněným základní poznatky a praktické základy při měření na optických trasách a následné vyhodnocení tohoto měření. Toto školení je vhodné zejména pro montážní skupiny a kabelové specialisty, kteří mají v náplni práce výstavbu a provoz optických sítí.

Cena: 3150 Kč
Volných míst: 6

ŠKOLENÍ PRO PROJEKTANTY OPTICKÝCH SÍTÍ

Cílem tohoto školení je poskytnout zúčastněným všeobecné znalosti pro projektování a práci s optickými vlákny a kabely. Dále na tomto školení získáte všeobecný přehled o produktech určených pro optické sítě včetně jejich využití v praxi.

Cena: 2490 Kč
Volných míst: 8

ZAKÁZKOVÉ ŠKOLENÍ DLE POŽADAVKU ZÁKAZNÍKA

Nabízíme možnost uspořádat školení dle požadavků klienta, cena dohodou. Termín kurzu bude stanoven individuálně. Počet osob nutný k otevření kurzu je 4, maximálně 8.

Cena: Dohodou
Volných míst: 8

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nám zaslat email